Tüm Kategoriler

Ürünlerimiz

Ana Sayfa>Ürünlerimiz>Kimyasal Pompa

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620612219971974.jpg
DCZ serisi kimyasal pompa

DCZ serisi kimyasal pompa


● DCZ serisi kimyasal pompa
● Radyal tip pompa
● ISO2858
● DIN24256

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Boyut: DN32-300mm
● Kapasite: 0-2000 m3/h
● Yükseklik: 0-160m
● Sıcaklık: -80°C ~300 °C
● Basınç: 2.5Mpa
● Malzeme: Dökme çelik, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, Titanyum, Titanyum Alaşımı, Hastelloy Alaşımı

Uygulamalar

● DCZ pompası, düşük sıcaklıkta veya yüksek sıcaklıkta sıvı taşımak için uygundur; nötr veya aşındırıcı sıvı; katı parçacıklar içeren temiz veya sıvı. Özellikle kimya ve petrokimya endüstrilerinde, petrol rafinerilerinde, kağıt fabrikalarında, kağıt hamuru fabrikalarında, şeker endüstrisinde ve diğer endüstrilerde kullanılır.

Rekabet Avantajı

Kimyasal pompaların çalışmasında en yüksek arıza oranına sahip olan mekanik salmastraların ve yatakların ömrünü uzatın.
● Şaft sertliğini artırmak için daha kalın şaft kullanın
● Yatak büyütülür ve çift sıralı radyal eksenel bilyalı rulman kullanılır, makara eksenel boşluğu küçüktür, yatak ömrü 25,000 saatten fazladır ve mekanik salmastranın ömrü uzar.
● Pervane ve pompa mili, güvenilir sızdırmazlık, uygun sökme ve takma ve IH pompalarından daha iyi kavitasyon direnci ile dişlerle birbirine bağlanmıştır.
● Yatak kutusu geniş bir boşluğa sahiptir, mekanik salmastra iyi çalışma koşullarına sahiptir ve uzun ömürlüdür.
● Su soğutmalı veya hava soğutmalı yatak kutusu veya su soğutmalı salmastra kutusu mevcuttur ve pompa gövdesi merkezden desteklenir.
● Kartuş mekanik salmastralar, Amerikan API610 standardının sekizinci baskısı, Madde 2.7.3.1'e uygun olarak tedarik edilebilir.
● Çeşitli salmastra türleri mevcuttur: tek uçlu, çift uçlu, tandem, dahili ve harici mekanik salmastra; yardımcı pervane, salmastra ve yardımcı mekanik salmastra sistemi Amerikan AP1610 standardına göre temin edilebilir.
● Motorda aşırı yük hasarını ve mekanik salmastrada sıvı kırılması hasarını önlemek için basınç sensörü veya motor koruma anahtarı ile donatılabilir.
● Akışı herhangi bir zamanda ayarlamak için bir motor hızı düzenleme cihazı ile donatılabilir ve seviye göstergesi ile bağlantılı ve otomatik olarak kontrol edilebilir. Ayrıca gerekli akış hızını otomatik olarak kontrol etmek için akış ölçer ile kilitlenebilir.

SORGULAMA