Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>Kimyasal Pompa

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1620615398739491.jpg
ZA petrokimya proses pompası

ZA petrokimya proses pompası


● Petrokimya Proses Pompası
● API 610 OH1 pompası
● Radyal pompa

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Akış aralığı: 2~2600m3/h
● Kafa mesafesi: 15~250m
● Uygulanabilir sıcaklık: -80~250°C
● Tasarım basıncı: 2.5 MPa

Uygulamalar

● Bu seri pompalar ağırlıklı olarak petrol rafinerileri, petrokimya, kriyojenik mühendislik, kömür kimyası, kimyasal elyaf ve genel endüstriyel prosesler, enerji santralleri, büyük ve orta ölçekli ısıtma ve iklimlendirme üniteleri, çevre koruma mühendisliği, açık deniz endüstrileri ve tuzdan arındırma tesislerinde kullanılmaktadır. diğer endüstriler ve alanlar gibi.

Rekabet Avantajı

● Yatak askı aparatı, yağ banyosu ile yağlanan bir bütün olarak tasarlanmıştır. Yağ seviyesi, sabit yağ kabı tarafından otomatik olarak ayarlanır.
● Yatak askı braketi, çalışma koşullarına göre hava soğutmalı (soğutma nervürlü) ve su soğutmalı (su soğutmalı manşonlu) olabilir. Yatak, bir labirent toz diski ile kapatılmıştır.
● Motor, uzatılmış kesitli diyafram kuplajını benimser. Boru hatlarını ve motoru sökmeden bakımı çok kolay ve hızlıdır.
● Bu seri pompalar yüksek derecede genelleştirmeye sahiptir. Tüm ürün yelpazesinde elli üç spesifikasyon bulunurken, yalnızca yedi tip rulman gövdesi bileşenine ihtiyaç duyulur.
● Çıkış çapı 80mm ve üzeri olan pompa gövdesi, radyal kuvveti dengelemek için çift salyangozlu tip olarak tasarlanmıştır, bu sayede yatağın kullanım ömrünü ve salmastrada milin esnemesini sağlar.

SORGULAMA