Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
ZE serisi petrokimya proses pompası

ZE serisi petrokimya proses pompası


● Petrokimya proses pompası

● Radyal tip pompa

● OH2

● API 610 OH2 pompası

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Boyut: 1-16 inç
● Kapasite: 0-2600 m3/h
● Yükseklik: 0-250m
● Sıcaklık: -80-450 °C
● Basınç: 5.0Mpa
● Malzeme: Dökme çelik, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, Titanyum, Titanyum Alaşımı, Hastelloy Alaşımı

Uygulamalar

● Bu seri pompalar ağırlıklı olarak petrol rafinerileri, petrokimya, kriyojenik mühendislik, kömür kimyası, kimyasal elyaf ve genel endüstriyel prosesler, enerji santralleri, büyük ve orta ölçekli ısıtma ve iklimlendirme üniteleri, çevre koruma mühendisliği, açık deniz endüstrileri ve tuzdan arındırma tesislerinde kullanılmaktadır. diğer endüstriler ve alanlar gibi.

Rekabet Avantajı

● Yatak askı aparatı, yağ banyosu ile yağlanan bir bütün olarak tasarlanmıştır. Yağ seviyesi, sabit yağ kabı tarafından otomatik olarak ayarlanır.

● Yatak askı braketi, çalışma koşullarına göre hava soğutmalı (soğutma nervürlü) ve su soğutmalı (su soğutmalı manşonlu) olabilir. Yatak, bir labirent toz diski ile kapatılmıştır.

● Motor, uzatılmış kesitli diyafram kuplajını benimser. Boru hatlarını ve motoru sökmeden bakımı çok kolay ve hızlıdır.

● Bu seri pompalar yüksek derecede genelleştirmeye sahiptir. Tüm ürün yelpazesinde elli üç spesifikasyon bulunurken, yalnızca yedi tip rulman gövdesi bileşenine ihtiyaç duyulur.

● Çıkış çapı 80mm ve üzeri olan pompa gövdesi, radyal kuvveti dengelemek için çift salyangozlu tip olarak tasarlanmıştır, bu sayede yatağın kullanım ömrünü ve salmastrada milin esnemesini sağlar.

SORGULAMA