Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610 pompası

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761598338780.jpg
ZE serisi petrokimya proses pompası

ZE serisi petrokimya proses pompası


● Petrochemical process pump

● Asma tip pompa

●  OH2

● API 610 OH2 pump

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Size: 1-16 inches
● Kapasite: 0-2600 m3/saat
● Yükseklik: 0-250m
● Sıcaklık: -80-450 °C
● Basınç: 5.0Mpa
● Malzeme: Dökme çelik, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, Titanyum, Titanyum Alaşımı, Hastelloy Alaşımı

Uygulamalar

● Bu pompa serisi esas olarak petrol rafinerilerinde, petrokimyada, kriyojenik mühendislikte, kömür kimyasında, kimyasal elyafta ve genel endüstriyel işlemlerde, enerji santrallerinde, büyük ve orta ölçekli ısıtma ve iklimlendirme ünitelerinde, çevre koruma mühendisliğinde, açık deniz endüstrilerinde ve tuzdan arındırma tesislerinde kullanılmaktadır. diğer endüstriler ve alanlar gibi.

Rekabet Avantajı

● Rulman askı braketi bütün olarak tasarlanmış olup, yağ banyosu ile yağlanmaktadır. Yağ seviyesi sabit yağ haznesi sayesinde otomatik olarak ayarlanır.

● Çalışma koşullarına göre, yatak askı braketi hava soğutmalı (soğutma kanatçıklı) ve su soğutmalı (su soğutmalı manşonlu) olabilir. Rulman labirent toz diski ile kapatılmıştır.

● Motor, uzatılmış kesitli diyafram bağlantısını benimser. Boru hatlarını ve motoru sökmeden bakımı çok rahat ve hızlıdır.

● Bu serideki pompalar yüksek derecede genellemeye sahiptir. Tüm ürün yelpazesinde elli üç spesifikasyon bulunurken yalnızca yedi tip rulman yatağı bileşenine ihtiyaç duyulur.

● Çıkış çapı 80 mm ve üzeri olan pompa gövdesi, radyal kuvveti dengelemek için çift salyangozlu tipte tasarlanmış olup, bu sayede yatağın ömrünü ve milin salmastrada sapmasını sağlar.

SORGULAMA