Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619764048714495.jpg
VMC Serisi dikey torbalı pompa

VMC Serisi dikey torbalı pompa


● Dikey torba pompası

● Dikey pompa  

● VS6

● API 610 VS6 pompası

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Yükseklik: 0-800m
● Kapasite: 0-800m3/h
● Pompa tipi: Dikey
● Basınç: 10 Mpa
● Sıcaklık:-180-150 °C
● Malzeme: Dökme çelik, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, Titanyum, Titanyum Alaşımı, Hastelloy Alaşımı

Uygulamalar

● Bu pompa serisi, petrokimya, kömür kimyası, kriyojenik mühendislik, kondens çıkarma, sıvılaştırılmış gaz mühendisliği, petrol arıtma, enerji santralleri, boru hattı basınç düzenlemesi, deniz suyu tuzdan arındırma ve diğer endüstri ve alanlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

● Doğal gaz, etilen, sıvı amonyak, kondensat, hafif hidrokarbonlar ve petrol ürünleri vb. gibi düşük sıcaklık ortamı, kolay gazlaştırma ortamı vb.

Rekabet Avantajı

● Rulman yapısı ince yağlama ile uygulanır. Özel yağlama yağı sirkülasyon sistemi ile tasarlanmıştır ve yatak iyi yağlama etkisine sahiptir. Bu arada, çeşitli çalışma koşullarına uygun ve yatak ömrünü iyileştiren su soğutma ve hava soğutma yapıları vardır.

● Denge haznesi girişe bağlanabilir. Ortamın buharlaşması kolaysa, salmastra haznesindeki basıncı artırmak, gazlaşma olasılığını azaltmak ve güvenliği ve güvenilirliği artırmak için ikincil pervaneye de bağlanabilir.

● Birinci kademe çark, iyi emme performansına sahip olan ve pompanın giriş derinliğini kısaltabilen bir emme çarkı kullanır.

● Kayar mesnetlerde çok noktalı destek yapısı uygulanmış olup mesnetler arası açıklık API standartlarının gerekliliklerini karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Pompanın dengeli çalışmasını sağlamak için rulmanlar için aşınmaya karşı yüksek dirençli malzemeler kullanılmıştır.

● Emme ve basma bölümünde profil kaynaklı yapı benimsenmiştir, döküm hatası yoktur ve güçlü basınç taşıma kapasitesi vardır.

● Tambur-disk yapısı, eksenel kuvveti dengelemek için kullanılır ve çalışma sırasında eksenel boşluğu otomatik olarak ayarlar. Bu, rulmanın eksenel yük olmadan çalışmasını sağlayarak tam bir eksenel kuvvet dengesi sağlayabilir. Pompalar daha uzun hizmet ömrüne sahip olabilir ve çalıştırmaları daha güvenlidir

SORGULAMA