Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619762537526980.jpg
VDT serisi dikey tek kabuklu yönlendirme pompası

VDT serisi dikey tek kabuklu yönlendirme pompası


● Dikey Tek Gövdeli Yönlendirme Pompası

● Dikey pompa  

● VS1

● API 610 VS1 pompası

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Akış aralığı: 8~6000m3/h
● Kafa mesafesi: ~360m
● Uygulanabilir sıcaklık: -40~170°C
● Malzeme: Dökme çelik, SS304, SS316, SS316Ti, SS316L, CD4MCu, Titanyum, Titanyum Alaşımı, Hastelloy Alaşımı

Uygulamalar

● Bu seri pompalar, belediye mühendisliği, metalürjik çelik, kimyasal kağıt, su, enerji santralleri ve tarım arazisi su koruma projelerinde yaygın olarak kullanılmaktadır.

Rekabet Avantajı

● Giriş, büyük katıları ve lifleri etkili bir şekilde filtreleyebilen filtre artı emme çanı yapısını benimser. Bu, sıvının çarka sorunsuz ve eşit bir şekilde girmesine yardımcı olur ve girdap akımı oluşumunu azaltır.

● Akan kısım, verimliliği ve eskiliği artırmak için bir epoksi kaplama ile kaplanmıştır.

● Su borusunun her bölümünde, tahrik milini desteklemek için bir kılavuz yatak gövdesi bulunur. Farklı ortamlar ve koşullar için farklı türde kılavuz yataklar seçilebilir. Kılavuz yataklar genellikle polimer sentetik malzemelerden yapılır (esas olarak PTFE ve aşınmaya dayanıklı dolgu maddeleri ve yağlayıcılardan oluşur) ve kendi kendini yağlama performansı iyidir. Pompa kuru öğütme ile çalıştırılabilir (önceden su doldurmaya gerek yoktur) ve kauçuk yataklar (veya saylon yataklar) da kullanılabilir.

● Rulman kuru yağ veya ince yağ ile yağlanabilir. Pompanın daha güvenli çalışmasını ve daha uzun süre dayanmasını sağlamak için su soğutma işlevi ile donatılmıştır.

SORGULAMA