Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619674768224911.jpg
SM serisi eksenel bölünmüş çift emişli pompa

SM serisi eksenel bölünmüş çift emişli pompa


● Eksenel bölünmüş çift emişli pompa
● Rulman tipi pompa arasında
● BB1
● API 610 BB1 pompası

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Kapasite: 10,000m3/h
● Yükseklik: 180m
● Sıcaklık: -20-160 °C

Uygulamalar

● Bu pompa serisi, su sulama, su arıtma, petrokimya, elektrik santralleri, termik santraller, boru şebekesi basınçlandırma, ham petrol (ürün yağı) nakliyesi, deniz suyunun tuzdan arındırılması ve diğer durumlarda yaygın olarak kullanılmaktadır.

● Pompalar, büyük ölçekli amonyak fabrikasında fakir sıvı pompası, zengin sıvı pompası ve hidrolik türbin ve ham petrol veya ürün yağı taşıma projesinde boru hattı ana pompası gibi tipik çalışma koşullarında kullanılabilir.

Rekabet Avantajı

● Gövde ve yatak, eksenel ayırma ile tasarlanmıştır. Pompa giriş ve çıkış boruları pompa gövdesinin alt kısmında yer almaktadır. Pompa, giriş ve çıkış borularını sökmeden tamir ve bakımı yapılabilir.

● Cebri yağlamalı kayar yataklar, kendinden yağlamalı kayar yataklar veya makaralı yataklar, enerji yoğunluğuna (Pn) bağlı olarak yapılandırılabilir.

● Kademeli pervane eksenel konumlandırma yapısı ve güvenilir pervane kilitleme modu sayesinde pompanın montajı daha rahat ve işletimi daha güvenilirdir.

● Yatak muhafazası ile pompa gövdesi arasında bir konumlandırma pimi vardır. Pompanın ikincil kurulumu sırasında pompa hacmini ayarlamak gerekli değildir, bu da pompa bakım ve bakım döngüsünü büyük ölçüde kısaltır.

SORGULAMA