Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619761267909600.jpg
DSG serisi yatay yüksek basınçlı çok kademeli pompa

DSG serisi yatay yüksek basınçlı çok kademeli pompa


● Yatay Yüksek Basınçlı Çok Kademeli Pompa

● Rulman tipi pompa arasında

● BB5

● API 610 BB5 pompası

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

DSG
DSH
Akış aralığı5 ~ 730m3 / h 45~1440
kafa aralığı~ 3200m3200m (6000 dev/dak)
Uygulanabilir sıcaklık-80 ~ 450 ° C-80 ~ 450 ° C
Tasarım basıncı~35 MPa~35 MPa
Uygulamalar

● DSG serisi pompalar ağırlıklı olarak kazan besi suyu, rafineriler, termik santraller, kömür kimya sanayi, şehir içi su temini, su arıtma, petrokimya ve diğer sektörlerde kullanılmaktadır. Özellikle sıvılaştırılmış petrol gazı, hafif hidrokarbonlar, kazan besleme suyu vb. gibi yanıcı, patlayıcı, zehirli, yüksek sıcaklık ve yüksek basınç içeren sıvıların taşınması için uygundur.

● DSH serisi pompalar ağırlıklı olarak petrol çıkarma, kömür kimyası endüstrisi, deniz suyunun tuzdan arındırılması, enerji santralleri vb. alanlarda kullanılmaktadır. Kömür kimya endüstrisinde gri su pompası, yağsız metanol pompası, kimyasal gübre, yağsız sıvı pompası ve zengin sıvı pompasında da kullanılabilir.


Rekabet Avantajı

● Pompa gövdesinin ve pompa kapağının basınç parçaları, çalışmayı daha güvenli ve güvenilir hale getiren dövme işlemiyle yapılmıştır.

● Hem pompa gövdesi hem de pervane, bir sızdırmazlık halkası ile sağlanır. Açıklık ve sertlik API 610 standardına uygundur. Yedek parçaların değiştirilmesi kolaydır ve uzun ömürlüdür.

● Kılavuz tuşları ve konumlandırma pimleri vardır. Yüksek sıcaklık ortamını taşırken, pompa genişler ve tahrik edilmeyen uca kadar uzanır, bu da pompa ile tahrik makinesi arasındaki bağlantıyı etkilemez. Operasyon daha güvenli ve daha güvenilirdir.

● Mil gücüne ve hıza bağlı olarak kendinden yağlamalı kayar yataklar ve zorlamalı yağlamalı kayar yatak yapıları kullanılabilir.

● İç çekirdek, giriş ve çıkış boru hatlarını hareket ettirmeden pompanın bakımını ve denetimini gerçekleştirebilen entegre tahliye yapısını benimser.

SORGULAMA