Tüm Kategoriler

Ürünler

Ana Sayfa>Ürünler>API 610 pompası

https://www.neworld-cn.com/upload/product/1619760418957416.jpg
DMS serisi yatay bölünmüş çok kademeli pompa

DMS serisi yatay bölünmüş çok kademeli pompa


● Yatay Bölünmüş Çok Kademeli Pompa

● Rulman tipi pompa arasında

● BB3

● API 610 BB3 pompası

E-posta: [email protected]

Ana Teknik Veriler

● Kapasite: 2400 m3/h
● Yükseklik: 2000m
● Basınç: 35Mpa
● Sıcaklık: -40-200 °C

Uygulamalar

● Bu seri pompalar ağırlıklı olarak petrol çıkarma, petrokimya, kimya, kömür kimyası, boru hattı taşımacılığı, deniz suyunun tuzdan arındırılması, enerji santralleri vb. -kimya endüstrisinde basınçlı hidrolik enerji geri kazanım türbini ve gübre ve amonyak fabrikasında kullanılan yağsız sıvı pompası ve zengin sıvı pompası vb.

● Pompalar, elektrik santralinde kazan besleme suyu, çelikhanede kok giderme ve fosfor giderimi, petrol sahası su enjeksiyonu ve diğer yüksek basınçlı uygulamalar gibi tipik çalışma koşullarında kullanılır.

Rekabet Avantajı

● Birinci aşama çark, emiş tasarımına sahiptir ve iyi bir kavitasyon performansına sahiptir. Çark sırt sırta yerleştirilmiştir, bu nedenle karmaşık yapıdaki denge mekanizması olmadan eksenel kuvvet otomatik olarak dengelenir. Bu, pompa yapısını basitleştirir ve ortamın katı parçacıklarla taşınmasını kolaylaştırır.

● Pompa girişi ve çıkışı pompa gövdesi üzerinde düzenlenmiştir. Pompa, giriş ve çıkış boru hatlarını çıkarmadan pompa gövdesini beklemede bırakarak pompa kapağı açılarak kolayca demonte edilebilir. Bakımı basit ve uygundur.

● Rulmanlar, mil gücüne ve hızına bağlı olarak kendinden yağlamalı kayar yatak yapısını ve cebri yağlamalı yatak yapısını benimseyebilir.

● Tüm sürtünme çiftleri, yüksek sertlik ve aşınma direncine sahip malzemelerden yapılmıştır, bu nedenle ısırmaları kolay değildir. Döner kovanlar ve halka yüzeysel olarak sertleştirilmiştir, bu sayede hem yüksek sertlik ve sertlik farkı sağlanır hem de zor ısırılır. Katı-sıvı iki fazlı ortamın taşınması ve partiküllerin erozyonunun azaltılması için uygundur. Pompa ömrü ve güvenilirliği garanti edilir.

SORGULAMA